Fotografie našeho penzionu

Penzion je 5 minut pěšky od historického centra, ale zároveň v přírodě v blízkosti řeky Bělá.

Zahrada

Centrální zahrada se nachází hned uprostřed seskupení tří domků. Na zahradě je více zákoutí na sezení. Jedno přímo u bazénu, druhé v altánu u venkovní kuchyně a krbu.

Venkovní kuchyně a posezení

Ideální místo pro posezení s přáteli. Venkovní altán s vybavenou kuchyní, grilem a krbem. Vybavení kuchyně: varná konvice, kávovar, indukční sporák – 4 plotýnky, TV, veškeré nádobí, utěrka, grilovací sada, velký gril na plynovou bombu. Veškerý zahradní nábytek má polstrování na sezení. Venkovní krb s kuťáky na buřty a rožněm na maso.

Bazén

Venkovní bazén – automatické čištění, dezinfikován, luxován od nečistot, pojízdná střecha. Rozměr bazénu 3x6m, hloubka 1,5.

Vířivá vana

Momentálně mimo provoz.

Sauna

Finská sauna

Nedílnou součástí objektu je finská sauna. Saunování je tělu i duši velice prospěšné. Sauna je pro 4 sedící osoby nebo pro 3 ležící. V prostoru sauny je ochlazovací sprcha, dále můžete použít pro ochlazení venkovní bazén. Pro maximální prožitek můžete využít vědro pro namíchání vonných esencí.

Koupací káď

Uprostřed zahrady je naší pyšnou dominantou značková koupací káď. Využívá se hlavně v zimních obdobích a je ideální pro prožitek venkovní relaxace. Vytopte si vaší koupel klidně do teplotu 40 stupňů, dejte si drink a užívejte. Do kádě se vejde pohodlně 6 osob a je příjemnou zábavou jak pro jednotlivce, tak pro početné skupinky.

Společenská místnost

Sedací gauč s konferenčním stolkem, Tv, jídelní stůl se šesti židlemi, stolní hry.

Kuchyně

Vnitřní kuchyň je vybavena varnou konvicí, mikrovlnnou troubou, lednicí s mrazákem, varnou indukční deskou s digestoří.

Dále zde najdete kávovar, nádobí (talíře, hrnky, sklenice, půllitry, příbory, nože, hrnce, pánvičky, misky, prkénka, grilovací sada), čistící prostředky, odpadkové koše a vybavení pro úklid.

Pokoj 1

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí. Vybavení pokoje – ložní prádlo, polštáře, peřiny, ručníky, osušky.

Pokoj 2

Jednolůžkový pokoj. Vybavení pokoje – ložní prádlo, polštáře, peřiny, ručníky, osušky.

Pokoj 3

Třílůžkový pokoj s jednou samostatnou postelí, jednou palandou, s vlastní koupenou a toaletou. Vybavení pokoje – ložní prádlo, polštáře, peřiny, ručníky, osušky.

Pokoj 4

Třílůžkový pokoj s jednou samostatnou postelí, jednou palandou a vlastní koupenou. Vybavení pokoje – ložní prádlo, polštáře, peřiny, ručníky, osušky.

Pokoj 5

Jednolůžkový pokoj. Vybavení pokoje – ložní prádlo, polštáře, peřiny, ručníky, osušky.

Sprchový kout a záchod k pokoji č.3

Toalety: toaletní papír, mýdlo, čistící prostředky na WC.

Sprchový kout k pokoji č.4.

Centrální sprcha pro ostatní pokoje

Dále jsou v objektu dvě samostatné toalety.

Wallbox Tesla - Můžete si dobít v rámci ubytování váš elektro automobil.