Využití

Vzhledem k tomu, že je náš penzion stojí uprostřed České Republiky, jsme pro Vás ideální volba pro vaše různé akce a setkání.

Dovolené

Nejvíce náš penzion využívají rodiny se svými blízkými, menší skupiny lidí pro dovolené nebo přátelská setkání.

Oslavy

Ideální místo pro posezení s přáteli nebo dětské oslavy. Budete mít své soukromí, kde vám nic nehrozí. Buďte pouze se svými blízkými. Využít můžete venkovní altán s vybavenou kuchyní, grilem a krbem. Venkovní krb s kuťáky na buřty a rožněm na maso.

Bude jen na vás jakou oslavu si přejete. Můžeme vám pomoc i se zajištěním občerstvení nebo sladkého u místních dodavatelů.

Eventy

Potřebuje vaše firma představit vaše produkty nebo se představit klientům? Rádi vám zajistíme catering a po setkání si můžete užít wellness.

Teambuildingy

Uspořádejte teambuilding vaší firmy ve stylovém prostředí. Máme pro vás spoustu aktivit, aby vaše firemní akce byla co nejvíce úspěšná.

Svatby

Plánujete se oddat na historickém náměstí Pelhřimova? Rádi vám pomůžeme s občerstvením hostů před obřadem. Využijte náš penzion jako místo, kde se vám svatebčané sjedou, občerství se a poté s vámi vyrazí na obřad, kde si řeknete své ANO. Můžete využít ubytování pro část hostů, druhý den si užít relax a načerpat sil pro vaši novou cestu životem.