Wellness

Snažíme se, aby jste si ubytování u nás co nejvíce užili. Proto jsme pro Vás připravili celoroční zábavu pro vaší relaxaci.

Po celou dobu vašeho pobytu Vám v ceně dopřejeme saunu bez časového omezení. Dále v ceně můžete využít osvětlený venkovní bazén. Za příplatek dle ceníku si můžete dopřát vířivku, která bude přichystána pouze pro vaši skupinu (vždy nová voda, čištění během pobytu přes filtraci)

Bazén

Venkovním bazén je pravidelně čištěn a udržován na příjemnou teplotu. Lze použít jak pro slunné dny, tak i pro ochlazení po sauně v zimních obdobích.

Vířivá vana

Vířivou vanu lze použít po celý rok a být připravená po celou dobu ubytování.

Sauna

Nedílnou součástí objektu je finská sauna. Saunování je tělu i duši velice prospěšné. Sauna je pro 4 sedící osoby nebo pro 3 ležící. V prostoru sauny je ochlazovací sprcha, dále můžete použít pro ochlazení venkovní bazén. Pro maximální prožitek můžete využít vědro pro namíchání vonných esencí.

Koupací káď

Uprostřed zahrady je naší pyšnou dominantou značková koupací káď. Využívá se hlavně v zimních obdobích a je ideální pro prožitek venkovní relaxace. Vytopte si vaší koupel klidně do teplotu 40 stupňů, dejte si drink a užívejte. Do kádě se vejde pohodlně 6 osob a je příjemnou zábavou jak pro jednotlivce, tak pro početné skupinky.

Koupací káď je možná použít v cenně pobytu. Platíte pouze za dřevo. První vytopení vyjde zhruba na 300 Kč a trvá asi 4 hodiny. Pro představu, celodenní koupel je cena dřeva 500 Kč. Před vaším příjezdem nám prosím nahlaste kolik dnů budete sud využívat, abychom vám nachystali dostatečné množství dřeva.

Noční Pelhřimovská tůňka

Ochlaďte své tělo po nočním saunování nebo po koupeli v horkém sudu. Využijte protékající řeky Bělá a vytvořte nezapomenutelný zážitek s přírodním ochlazením.